Makijaż permanentny oczu oferowany w London Esthetics

Makijaż permanentny oczu wykonywany w London Esthetics wlicza się do standardowych świadczeń z obrębu mikropigmentacji. Z uwagi na to że oczy to główny punkt na twarzy, warto je podkreślać starannie wyrysowanym konturem. To rekomendowane szczególnie dla tych pań, które standardowo nie chcą poświęcać czasu na nałożenie eyelinera. Naturalne podkreślenie górnej oraz dolnej powieki sprawia, że oczy będą znacznie bardziej wymowne. Pacjentki mają możliwość także zdecydować się na grubszą kreskę, w zależności od upodobań. Wówczas można pozbyć się niestabilnych linii. Zabieg jakim jest makijaż permanentny oczu zrealizowany jest przez doświadczonych specjalistów. Nie wywołuje on bólu i nie jest powiązany z większą ingerencją, dzięki czemu nie trzeba wziąć wolnego w pracy oraz przejmować się powikłaniami. Kompletne gojenie nastąpi do paru dni i wtedy też pigment nabierze trwałego koloru.

Makijaż permanentny kreski oka jest polecany szczególnie tym osobom, które zmagają się z wrażliwą skórą lub też na co dzień z różnych przesłanek nie mogą zastosować tradycyjnych preparatów przeznaczonych do wykonania makijażu. Zabieg sprawdza się również u pań, które są aktywne sportowo, pływają lub też wykonują inne aktywności, jakie mogą wywołać rozmycie się tradycyjnego makijażu.

Każda osoba zainteresowana wskazanym zabiegiem musi zapisać się na pierwszą konsultację. Na Posiłkując się rozmową z klientką, specjalista dobierze rozwiązanie właściwe do jej typu skóry. Pierwsza konsultacja zabiegowa potrwa około dwóch godzin. Poza konsultacją i zabiegiem udzielane są wiadomości w temacie gojenia oraz opieki pozabiegowej.

Specjalista namaluje kształt eyelinera, omawiając wybarwienie, grubość oraz typ pociągnięcia. Po uzgadnianiu i zaakceptowaniu kształtu będzie miało miejsce wykonanie. Każdy etap zabiegu będzie utrwalony na zdjęciach. Pacjentka zostanie też informowana o tym, że po około 4 do sześciu tygodni musi zjawić się na dopigmentowanie. Po makijażu permanentnym oczu powieki mogą być delikatnie zaczerwienione. Wybrane pacjentki odczuwają też dyskomfort, o ile pojawi się lekka opuchlizna. W większości przypadków aczkolwiek można wrócić do standardowych czynności jeszcze tego samego dnia. Pełne utrwalenie pigmentacji zajmuje parę tygodni.